تولیدی عالیخان

تولیدی عالیخان مجموعه‌‌ای است از اساتید هنرمند که متعهد به سنت‌های برتر کیفی بوده و با استفاده از برترین ابزارها و بهترین مواد اولیه طیف وسیعی از محصولات چرمی را شامل کیف اداری کیف زنانه و انواع کمربند تولید می نماید.

 

نقطه قوت ما کارکنانی مجرب متعهد و با اخلاق است که در تمامی مراحل کار به صورت مستمر سعی در نوآوری و ارتقاء کیفی محصولات دارند. واحد طراحی مستقل این مجموعه نیز توانایی طراحی، مدلسازی و اجرای مدل‌های بروز و ایجاد تغییرات مورد نیاز مشتریان را با استفاده از روش های نوین تولید مانند کایزن و مدیریت جامع (TQM) دارد.

تولید محصولات

تولید به هنگام و انعطاف پذیری مشخصه‌ای است که می‌تواند نقطه اطمینانی برای مشتریان ما باشد. این مجموعه آمادگی آن را دارد که با رعایت حقوق مشتریان خود و درنظرگرفتن انتهای زنجیره مصرف و ضمانت مناسب محصولات کلیه سفارشات را در زمان مقرر به مشتریان خود تحویل نماید.

 

مجموعه عالیخان با در نظر داشتن اهمیت تامین کنندگان و مدیریت زنجیره تامین سعی بر این دارد تا بهترین کیفیت چرم را در محصولات خود استفاده کند. پس از بازرسی اولیه و تهیه مدل‌های دقیق برش ساخت کنترل کیفی ضمن فرآیند تولید کیفیت محصولات نهایی را تضمین می‌نماید.

مشتریان

هزینه تولید محصولات با استفاده از روش‌های علمی به‌روز محاسبه شده و در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. هدف ما ارائه خدمات و تامین محصولات برندهای تجاری برتر با درنظرگرفتن طیف مشتریان آن‌ها است.

 

مجموعه عالیخان همواره به سمت ساخت محصولاتی با کیفیت جهانی و طراحی به‌روز در حرکت است.